MKS OŁAWA
od 07.2015
MGKS OŁAWA 1945
OD ŻAKA DO JUNIORA
    GRAMY ZAWSZE DO KOŃCA


Zmiany, zmiany,  zmiany
od lipca 2015 działamy w nowym klubie
MGKS Oława 1945





(aktualizacja 18.10.2015)
 

DLM Terminarz 2013 runda wiosenna



01. kolejka 20-04-2013 13:00
              GRYF ŚWIDNICA (M)                                                 0 : 1           ŚLĄSK I WROCŁAW (M)

              MIEDŹ LEGNICA (M)                                                  3 : 0           OŁAWA (M) (21.04.2013)

              VICTORIA ŚWIEBODZICE (M)                                     1 : 3            ZAGŁĘBIE I LUBIN (M)
 
            ŚLĄSK II WROCŁAW (M)                                              0 : 3           PARASOL WROCŁAW (M)

________________________________________



02. kolejka 27-04-2013 13:00

          MIEDŹ LEGNICA (M)                                               2 : 1          GRYF ŚWIDNICA (M)

         OŁAWA (M)                                                            0 : 2          POLONIA ŚRODA ŚL. (M)

        ZAGŁĘBIE I LUBIN (M)                                             1 : 0           ŚLĄSK II WROCŁAW (M)

        ŚLĄSK I WROCŁAW (M)                                           6 : 1           VICTORIA ŚWIEBODZICE (M)

________________________________________

03. kolejka 04-05-2013 13:00

      GRYF ŚWIDNICA (M)                                              3 : 1            OŁAWA (M)
 
      VICTORIA ŚWIEBODZICE (M)                                  2 : 3             MIEDŹ LEGNICA (M)

      ŚLĄSK II WROCŁAW (M)                                        - : -              ŚLĄSK I WROCŁAW (M)

      POLONIA ŚRODA ŚL. (M)                                        1 : 1             PARASOL WROCŁAW (M)

________________________________________

04. kolejka 11-05-2013 13:00

      VICTORIA ŚWIEBODZICE (M)                                  0 : 1             GRYF ŚWIDNICA (M)

      OŁAWA (M)                                                            0 : 4             PARASOL WROCŁAW (M)

      POLONIA ŚRODA ŚL. (M)                                      3 : 2              ZAGŁĘBIE I LUBIN (M)

      ŚLĄSK II WROCŁAW (M)                                        0 : 4              MIEDŹ LEGNICA (M)

________________________________________

05. kolejka 18-05-2013 13:00
      GRYF ŚWIDNICA (M)                                            3 : 2               ŚLĄSK II WROCŁAW (M)

      VICTORIA ŚWIEBODZICE (M)                                2 : 2               OŁAWA (M)

    ŚLĄSK I WROCŁAW (M)                                        1 : 0               POLONIA ŚRODA ŚL. (M)

    ZAGŁĘBIE I LUBIN (M)                                            3 : 1               PARASOL WROCŁAW (M)

________________________________________

06. kolejka 25-05-2013 13:00
      OŁAWA (M)                                                         0 : 9                ZAGŁĘBIE I LUBIN (M)

      PARASOL WROCŁAW (M)                                   0 : 7                ŚLĄSK I WROCŁAW (M)

      POLONIA ŚRODA ŚL. (M)                                    2 : 3                MIEDŹ LEGNICA (M)
   
    ŚLĄSK II WROCŁAW (M)                                        0 : 2                VICTORIA ŚWIEBODZICE (M)

________________________________________

07. kolejka 01-06-2013 13:00
    GRYF ŚWIDNICA (M)                                             - : -                POLONIA ŚRODA ŚL. (M)

    ŚLĄSK II WROCŁAW (M)                                      - : -                OŁAWA (M)

    MIEDŹ LEGNICA (M)                                              - : -                PARASOL WROCŁAW (M)

    ŚLĄSK I WROCŁAW (M)                                        - : -                ZAGŁĘBIE I LUBIN (M)

________________________________________

08. kolejka 08-06-2013 13:00
  PARASOL WROCŁAW (M)                                        - : -                GRYF ŚWIDNICA (M)

  OŁAWA (M)                                                            - : -                  ŚLĄSK I WROCŁAW (M)

  ZAGŁĘBIE I LUBIN (M)                                              - : -                MIEDŹ LEGNICA (M)

  POLONIA ŚRODA ŚL. (M)                                        - : -                VICTORIA ŚWIEBODZICE (M